KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15185194
nr 1518 5194
August Roeseler
(1866-1934), Tyskland
Oljemålning, Signerad, "München". Olja på duk, 45x40 cm, yttermått inklusive ram: 70x63 cm
August Roeseler, tysk målare född 1866, död 1934.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:24:56
24/1 05:01:18